Ciekawe Nowości Finansowe

Wpis

środa, 07 stycznia 2015

Polecane obligacje korporacyjne

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. Tym samym, ewentualny kontrahent powinien nawiązać znajomość z ewentualnym niebezpieczeństwem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe mają jedno z narzędzi, które pomaga nam obliczyć ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to skompilowanie różnych propozycji obligacyjnych razem z ich określanym zagrożeniem.

Takie zestawienie jest wytwarzane przez profesjonalnych analityków, którzy szacują ryzyko konkretnej inwestycji. Czynniki brane pod uwagę przy takiej analizie to pomiędzy innymi: kondycja finansowa emitenta tudzież ewentualne możliwości rozwoju danej firmy. Dlatego też, wyraźnie rekomendujemy poznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy wolę o kupnu danego papieru cennego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest znany rynek Catalyst.

Obligacje Getin Bank - rating obligacji

Na stronie głównej owego serwisu, możemy odnaleźć też receptę prawidłowego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny najsłynniejszych emitentów. Naturalnie, wszystkie ratingi są uaktualniane na poczekaniu. Jest to jedno z całego szeregu ułatwień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji raduje się coraz to ogromniejszą renomą. Przy ocenie rzeczowej ofert inwestycyjnej trzeba wziąć w rachubę jej dostępność. W wypadku obligacji korporacyjnych, ogromną dostępnością cechują się obligacje Getin Banku.

Ponadto, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym układzie Catalyst, dzięki dlaczego możemy wnikliwie przeczytać kompletną propozycję danych obligacji.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
oszczednosc24
Czas publikacji:
środa, 07 stycznia 2015 17:47

Polecane wpisy