Ciekawe Nowości Finansowe

Wpisy

 • czwartek, 04 czerwca 2015
  • Dochód pasywny dzięki usłudze Pro-Zysk

   Każdy, kto zaczyna inwestycje na rynkach finansowych marzy o tym, by odpowiednio dużo zarabiać przy jak najmniejszym ryzyku. Wiele osób twierdzi, że nie da się trafić na taki produkt, gdyż jedno z drugim najzwyczajniej to rzekomo sprzeczności.

   Kiedy spodziewane dochody są duże, to takie samo może być niebezpieczeństwo tego, że straci się swój kapitał, i w drugą stronę, bezpieczeństwo oraz stabilność powodują znaczne zmniejszenie możliwości zarobienia. Jeżeli zbiór ofert się dobrze zweryfikuje, to znajdzie się taki model inwestycji, żeby pogodzić to wszystko. Produktem takim będzie na przykład inwestycja w pożyczki społecznościowe.

   Pro-Zysk daje stabilny dochód pasywny

   Pośród inwestorów nie zyskały sporej popularności, bo jednak w tradycyjnej formie nie mają wielu zalet. Spora liczba pożyczkobiorców nie jest w stanie spłacać pożyczek, nawet przy działaniu windykatorów, a każdy taki przypadek w dużym stopniu może obniżyć zyski z tego typu inwestycji. Są jednak firmy, które zaczęły współpracę z drobniejszymi inwestorami, biorąc na swoje barki niebezpieczeństwo związane ze spłaceniem długu, jeżeli pożyczkobiorca nie zechce się wywiązać ze swoich długów, wówczas pożyczkodawca nie utraci zainwestowanych pieniędzy.

   Największą tego rodzaju firmą w Polsce jest Nobiles2, od kilku lat istniejąca na naszym rynku. Z powodu nietypowej, i co tu dużo mówić bardzo atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki stała się dużo bardziej dostępna dla przeciętnego Nowaka. Sposób inwestowania będzie polegał na tym, że inwestorzy chętni na współpracę mogą wykupić jakąś pożyczkę, zarabiając na procentach, jednak kiedy wystąpią problemy ze spłacalnością nie będą zostawieni bez wsparcia, ale będą mieć zapewniony zwrot pieniędzy, które zainwestowali. Maksymalny okres brania pożyczek wynosi maksymalnie dwa lata, jest to zatem alternatywny średnioterminowy mechanizm inwestowania. Inwestorzy mają tutaj sporą swobodę lokowania pieniędzy, nie będą oni przez firmę zmuszani do wybierania klientów, sami decydują o wszystkim.

   Usługi tego typu początkowo były prowadzone pod marką Pożyczkoposiadacz, jednak jakiś czas temu spółka Nobiles2 postanowiła o zmianie nazwy systemu inwestycji na Pro-Zysk. Z wiadomości, które się dostaje od spółki można zobaczyć zdecydowany wzrost zainteresowania tego typu formą współpracy pośród początkujących inwestorów. Rozsądny inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju powiększania swoich oszczędności.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   oszczednosc24
   Czas publikacji:
   czwartek, 04 czerwca 2015 00:22